Zaręczyny
Posted in

Biżuteria dla par – kolekcja Chevron

Dla kogo kupuje się pierścionek zaręczynowy? Wiadomo – dla ukochanej kobiety. A co gdyby zmienić trochę sposób myślenia i pomyśleć o pierścionku zaręczynowym dla mężczyzny? Albo iść o krok dalej i rozważyć biżuterię zaręczynową dla pary? Kolekcja Chevron składa się przede wszystkim z  damskich pierścionków, ale od niedawna możecie tam również znaleźć coś dla mężczyzn i stworzyć niepowtarzalny zestaw biżuterii dla Niej i dla Niego.

Zwyczajowo pierścionek zaręczynowy otrzymuje tylko jedna osoba (najczęściej kobieta). Zdarza się jednak, że para decyduje się na zaręczynowy zestaw i jest to pomysł, który niezwykle przypadł nam do gustu. Dlatego w naszej ofercie pojawiły się obrączki unisex, które prezentują się dobrze zarówno na damskiej jak i na męskiej dłoni. W naszej ofercie znajdziecie również obrączki, które można nosić razem z klasycznym pierścionkiem. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji na zestawy biżuterii.

Klasyczna obrączka Chevron

Obrączka ma dokładnie ten sam kształt co pierścionek, tyle że jest bez dużego kamienia. Może za to zyskać delikatny dekoracyjny akcent w postaci niewielkiego diamentu – białego lub czarnego. Obrączki wykonujemy ze srebra oraz z białego, żółtego i różowego złota. Są na tyle uniwersalną biżuterią, że mogą być prostym pierścionkiem, obrączką zaręczynową dla mężczyzny (jako dopełnienie damskiego pierścionka zaręczynowego) lubi po prostu obrączką ślubną.

zestaw niestypowych obrączek ślubnych
Obrączki Chevron z białego złota - do wyboru bez kamienia lub z diamentem.
obrączka z czarnym diamentem
Klasyczna obrączka ślubna Chevron z żółtego złota z czarnym diamentem.
Zestaw srebrnej biżuterii: pierścionek z granatem spessartynem i obrączka bez kamienia.

Szeroka obrączka Chevron

Obrączka stanowi negatyw pierścionka – jest wycięta pod kształt klasycznego pierścionka Chevron. Może być zarówno samodzielną biżuterią, jak i częścią zestawu obrączek – na przykład ślubnych, zaręczynowych czy tzw. promise rings (o których przeczytasz więcej tutaj).

Szeroka obrączka Chevron wykonana z rodowanego srebra 925.
Szeroka obrączka Chevron jest typem biżuterii unisex - pasuje każdemu, niezależnie od płci.
Propozycja zestawu biżuterii dla Niej i dla Niego.

Na koniec coś tylko dla Niej

Pierścionki z kolekcji Chevron występują w dwóch wariantach  – klasycznym (srebrne i złote) i slim (wyłącznie złote). Do klasycznych pierścionków dedykowana jest otwarta obrączka z diamentami (białymi lub czarnymi) – może ona być oryginalną obrączką ślubną, którą można nosić razem z pierścionkiem zaręczynowym. Może też jednak być po prostu dodatkową ozdobą dla pierścionka na specjalne okazje (w języku angielskim taki dodatkowy pierścionek określamy jako enhancer ring). Jeśli Twoja partnerka jest już posiadaczką naszego pierścionka, otwarta obrączka to propozycja prezentu z okazji urodzin, świąt albo rocznicy.

nietypowa obrączka z diamentami
Obrączka, która może być jednocześnie delikatnym pierścinkiem.
zestaw obrączka i pierścionek z kamieniem księżycowym
Zestaw srebrnej biżuterii - pierścionek z kamieniem księżycowym i diamentem oraz otwarta obrączka z diamentami.

Coraz częściej spotykaliśmy się z pytaniem o bardziej dekoracyjną damską obrączkę ślubną, którą można nosić razem z pierścionkiem zaręczynowym. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom wykonaliśmy projekt obrączki, która dołączyła do Kolekcji Chevron.

Obrączka z białego złota z aleksandrytami, pasująca do pierścionka (srebro i zielony moissanit 5 mm).
Obrączki dekoracyjne z aleksandrytami i czarnymi diamentami.
Obrączka dekoracyjne z żółtego zota z moissanitami.
TOP
Koszyk 0