Kolekcja Minimalistyczna

Kolekcja Minimalistyczna to biżuteria o bardzo prostej formie, inspirowanej kształtem koła. Składa się z pierścionków, obrączek zawieszek oraz kolczyków. Pierścionki i obrączki z tej kolekcji są biżuterią uniwersalną, dedykowaną każdemu niezależnie od płci.

W biżuterii srebrnej powierzchnia metalu otaczającego kamień zyskała surowe wykończenie – jest pełna rys, które załamują światło i wywołują subtelne migotanie. Pierścionki z białego złota i mokume gane mają subtelniejszą, satynową powierzchnię. W przypadku srebra i złota możemy na życzenie zmienić wykończenie na poler.

Jesteśmy otwarci na pomysły i propozycje naszych klientów. Możemy oprawić w naszej biżuterii inne kamienie naturalne lub syntetyczne oraz wykonać każdy z poniższych pierścionków w złocie lub mokume gane. Zapraszamy do kontaktu i stworzenia wyjątkowej, spersonalizowanej wersji minimalistycznej biżuterii.

ACCOUNT
LISTA ŻYCZEŃ
LISTA ŻYCZEŃ
Zaloguj się
Utwórz konto

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zgubiłeś swoje hasło? Wprowadź swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail. Otrzymasz link do utworzenia nowego hasła e-mailem.

TOP

Koszyk 0