Kolekcja Chevron

Chevron - pierścionki klasyczne

Pierścionki z kolekcji Chevron, to najczęściej i najchętniej kupowana u nas biżuteria. Zazwyczaj zostają one wybierane na pierścionki zaręczynowe, ale wiemy od naszych klientów, że nie raz stały się one też prezentem z okazji urodzin czy świąt, a także rocznicy ślubu. Niezaprzeczalnie gwiazdami całej kolekcji są kamień księżycowy i aleksandryt, ale w pierścionkach oprawiamy wiele różnych kamieni – naturalnych i syntetycznych. Jeśli wśród zaprezentowanych przez nas pierścionków nie ma kamienia, którego szukasz, koniecznie do nas napisz.

Do tej pory w kolekcji Chevron oprawiliśmy: akwamaryn , aleksandryt, awenturyn, biały szafir, bursztyn, cyrkon, czarny diament, diament, diament pieprz i sól, granat, diopsyd, kamień księżycowy, labradoryt, moissanit, onyks, opal, perydot, rodolit, rubin, spessartyn, szafir (w różnych odcieniach niebieskiego) i topaz London blue.

W skład linii pierścionków klasycznych kolekcji Chevron wchodzą pierścionki oraz obrączki wykonane ze srebra próby 925, białego, żółtego i  różowego złota próby 585, żółtego złota próby 750 oraz platyny.

Chevron Slim

Druga linia pierścionków z tej kolekcji, to Chevron Slim – smukłe i delikatne, idealne dla kobiet o bardzo wąskich palcach. Dla zachowania proporcji oraz odpowiedniej wytrzymałości oferujemy je w ograniczonej skali rozmiarów (do numeru 18).

Linia Slim kolekcji Chevron to pierścionki ze złota próby 585 – białego, żółtego i różowego.

Zawieszki

Kolekcja Chevron to jednak nie tylko pierścionki. W zawieszkach oprawiamy kamienie pasujące do pierścionków klasycznych. Ich oferta jest stopniowo rozszerzana – możemy w nich umieścić różne kamienie, również takie, których na co dzień nie oferujemy w naszym sklepie.

Zawieszki są wykonane ze srebra próby 925 z możliwością dokupienia srebrnego łańcuszka.

Kolczyki

Niedawno do kolekcji Chevron dołączyły też kolczyki oprawione w trzy łapy. Wykonujemy je ze srebra i złota. W stałej ofercie są dostępne z kamieniami księżycowymi oraz aleksandrytami. Możemy w nich jednakże oprawić oczywiście inne kamienie. Kolczyki pasują również do pierścionków z kolekcji Trinity. Od niedawna dostępna jest również zawieszka pasująca do obu kolekcji.

Obrączki

Naszą kolekcję wzbogacamy nie tylko nowymi minerałami – na życzenie naszych klientów oprawiamy w nich kamienie o różnych kształtach (jak serce albo łezka). Stopniowo rozbudowujemy ją również o obrączki pasujące do pierścionków zaręczynowych oraz inspirowanych kształtem litery V.

Mijanki

Mijanki są inspirowane kształtem klasycznych pierścionków Chevron – końce szyny zamiast łączyć się w jednym miejscu pod kamieniem, rozchodzą się w przeciwnych kierunkach, tworząc bardziej dynamiczną oprawę.

Dlaczego Chevron?

Chevron (czyt. szewron) to nazwa wojskowego i heraldycznego znaku w kształcie litery V. Ale określa się w ten sposób również pierścionki i obrączki, które w swojej formie nawiązują do tej litery.

TOP
Koszyk 0