Kolekcja Trinity

Pierścionki zaręczynowe z Kolekcji Trinity nawiązują do bardzo prostego i klasycznego rozwiązania, czyli prostej oprawki trzymającej w łapach okrągły kamień. Nasz wzór wyróżnia się nieparzystą liczbą łap i asymetrycznym ustawieniem oprawki. I oczywiście wyjątkowymi kamieniami – w pierścionkach zaręczynowych z tej kolekcji oprawiamy kamienie księżycowe, czarne diamenty, diamenty sól i pieprz oraz aleksandryty. Jak zwykle jednak jesteśmy otwarci na propozycje i z chęcią umieścimy w nich coś innego. Jeśli więc wśród zaprezentowanych przez nas pierścionków nie ma kamienia, którego szukasz, koniecznie do nas napisz.

Komplet z pierścionkiem mogą stworzyć kolczyki z Kolekcji Chevron – są również oprawione w trzy łapy. W stałej ofercie dostępne są kolczyki z aleksandrytami i kamieniami ksieżycowymi w wariancie srebrnym i złotym.

ACCOUNT
LISTA ŻYCZEŃ
LISTA ŻYCZEŃ
Zaloguj się
Utwórz konto

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zgubiłeś swoje hasło? Wprowadź swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail. Otrzymasz link do utworzenia nowego hasła e-mailem.

TOP

Koszyk 0