Dostawa i płatność

Z jakich opcji płatności możesz skorzystać?

W sklepie Slow Silver Jewelry możesz dokonać płatności na dwa sposoby:

  1. Przelewając pieniądze bezpośrednio na nasze konto bankowe (w złotówkach lub w euro).
  2. Używając bramki płatności Przelewy24.

Wszystkie nasze produkty są wykonywane na zamówienie. Realizacja biżuterii następuje zawsze dopiero po dokonaniu zakupu. Na opłacenie zamówienia są trzy dni – w przypadku braku potwierdzenia przelewu, zamówienie jest anulowane. Jest tak również w przypadku zamówień indywidualnych. Wpierw ustalamy wszystkie potrzebne szczegóły i na tej podstawie wyceniamy naszą pracę. Zabieramy się do realizacji projektu po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie. W niektórych przypadkach płatność za zamówienie indywidualne następuje w dwóch częściach – pierwsza to zaliczka na zamówienie wybranego kamienia (jeśli nie mamy takiego w pracowni).

Realizacja większości srebrnej biżuterii zajmuje nam 3 do 5 dni roboczych. Część biżuterii wymaga więcej pracy, stąd czas potrzebny do jej wykonania może być dłuższy. Jest tak w przypadku złotej biżuterii (zazwyczaj 1-2 tygodnie), między innymi ze względu na obowiązek nabicia próby w Urzędzie Probierczym. Wszystkie informacje dotyczące czasu realizacji znajdziesz w specyfikacji każdego produktu. Wyjątkiem są zamówienia indywidualne, dla których czas realizacji podajemy w momencie ustalania szczegółów i powstawania projektu.

Jeśli potrzebujesz biżuterię w szybszym terminie, niż podany w opisie produktu skontaktuj się z nami – zobaczymy, co będziemy mogli w tej sprawie zrobić.    

Opcje dostawy

Nasze doświadczenia z Pocztą Polską skłoniły nas do ustalenia jednej opcji dostawy, jaką jest wysyłka kurierem (przede wszystkim kurier InPost, opcjonalnie DHL, a dla przesyłek zagranicznych wyłącznie DHL Express). Zależy nam na tym, żeby przesyłki docierały na miejsce szybko i bezpiecznie. Dlatego proponujemy taką formę dostarczania naszych produktów, która zapewni to nam i naszym klientom. Wysyłka kurierem jest w naszym sklepie bezpłatna i w obrębie Polski zajmuje zazwyczaj jeden dzień roboczy. Czas dostarczenia przesyłki w obrębie Europy to zwykle również jeden dzień roboczy, ale dla pewności możemy sprawdzić szacowany czas dostarczenia w aplikacji DHL.

Czasami z przyczyn niezależnych od nas czas dostarczenia przesyłki może ulec wydłużeniu, dlatego go nie gwarantujemy. Jest to szczególnie prawdopodobne w okresie przedświątecznym, dlatego w sezonie świątecznym radzimy nie odkładać zakupów na ostatnią chwilę.

Pakowanie

Nasza biżuteria jest wysyłana w pudełkach na biżuterię, które doskonale sprawdzają się do jej przechowywania. Na czas podróży są one zabezpieczane w folię bąbelkową oraz papier pakowy, które chronią biżuterię przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi. Przesyłki staramy się pakować zgodnie z duchem less waste, czyli wykorzystując materiały, które już mamy – więcej na ten temat można przeczytać na naszym blogu.

TOP
Koszyk 0