Dostawa i płatność

Z jakich opcji płatności mogę skorzystać?

W sklepie Slow Silver Jewelry możesz dokonać płatności na trzy sposoby:

  1. Przelewając pieniądze bezpośrednio na nasze konto bankowe.
  2. Korzystając z serwisu PayPal.
  3. Używając bramki płatności Przelewy24.

Wszystkie nasze produkty są wykonywane na zamówienie. Realizacja biżuterii następuje zawsze dopiero po dokonaniu zakupu. Na opłacenie zamówienia są trzy dni – w przypadku braku potwierdzenia przelewu, zamówienie jest anulowane. Jest tak również w przypadku zamówień specjalnych. Wpierw ustalamy wszystkie potrzebne szczegóły i na tej podstawie wyceniamy naszą pracę. Po dokonaniu płatności przez Ciebie, zabieramy się do realizacji projektu.

Realizacja większości zamówień zajmuje nam 3 do 5 dni roboczych. Część biżuterii wymaga więcej pracy, stąd czas potrzebny do jej wykonania może być dłuższy. Wszystkie informacje dotyczące czasu realizacji znajdziesz w specyfikacji każdego produktu. Wyjątkiem są zamówienia specjalne, dla których czas realizacji ustalamy indywidualnie w momencie ustalania szczegółów i powstawania projektu.

Opcje dostawy

Nasze doświadczenia z Pocztą Polską skłoniły nas do ustalenia jednej opcji dostawy, jaką jest wysyłka kurierem (DPD lub InPost). Zależy nam na tym, żeby przesyłki docierały na miejsce szybko i bezpiecznie. Dlatego proponujemy taką formę dostarczania naszych produktów, która zapewni to nam i naszym klientom. Wysyłka kurierem jest w naszym sklepie bezpłatna.

Wysyłamy nasze produkty również poza granice Polski, ale wówczas wycena będzie ustalana indywidualnie. W takim przypadku prosimy o kontakt przed dokonaniem zakupu. Nasze przesyłki zagraniczne obsługuje DHL Express.

Zwykle czas dostarczenia przesyłki na terenie Polski to 1-2 dni robocze. Czasami z przyczyn niezależnych od nas czas ten może ulec wydłużeniu, dlatego go nie gwarantujemy. Jest to szczególnie prawdopodobne w okresie przedświątecznym, dlatego radzimy nie odkładać zakupów na ostatnią chwilę.