Kolekcja Organiczna

Kolekcja organiczna to biżuteria wykonana z oksydowanego srebra. Inspiracją dla jej powstania były naturalne (organiczne) formy tworzone przez splątane gałęzie i korzenie. Na samym początku nazwaliśmy ją po prostu „gniazdkami” i w naszej codziennej komunikacji wciąż posługujemy się tą pierwotną, roboczą nazwą.

Biżuteria z tej kolekcji jest tworzona każdorazowo od podstaw ręcznie – dlatego każdy egzemplarz (mimo naszych największych starań), będzie się odrobinę różnił od przykładów pokazanych na zdjęciach. Ich tworzenie wymaga dużej cierpliwości i staranności – w przypadku pierścionków również w umieszczeniu kamienia w odpowiednim miejscu, dopasowanym do splotu srebrnych drucików.

W stałej ofercie proponujemy kamienie, które mamy w pracowni i z których możemy od razu wykonać biżuterię, ale jesteśmy otwarci na inne pomysły i propozycje. Z przyjemnością poszukamy czegoś nowego i wyjątkowego, lub zmodyfikujemy dostępne wzory by dostosować je do Twoich potrzeb.

ACCOUNT
LISTA ŻYCZEŃ
LISTA ŻYCZEŃ
Zaloguj się
Utwórz konto

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zgubiłeś swoje hasło? Wprowadź swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail. Otrzymasz link do utworzenia nowego hasła e-mailem.

TOP

Koszyk 0