Pierścionki zaręczynowe

Kupowanie biżuterii dla kogoś zwykle nie jest łatwym zadaniem, a w przypadku pierścionka zaręczynowego może to być prawdziwe wyzwanie. Dobrze wiemy jak ważna jest to decyzja i jak czasem trudno wybrać Ten Jedyny.

Srebro czy złoto?

Pierścionek zaręczynowy to biżuteria, którą nosi się codziennie. Warto o tym pamiętać i, o ile przewidziany budżet na to pozwoli, zainwestować więcej i wybrać złoto. Dlaczego? Jest ono zdecydowanie bardziej trwałe i odporne na zarysowania. Twoja przyszła narzeczona nie przepada za tradycyjnym żółtym złotem? Nie ma problemu! Wybierz białe, które dzięki rodowaniu kolorem bardzo przypomina srebro, lub różowe, które jest bardziej oryginalne i rzadziej używane.

Jeśli chcesz przeczytać więcej na temat wyboru materiału, zachęcamy do przeczytania wpisu „Czy pierścionek zaręczynowy musi być  złoty?” na naszym blogu.

Jeśli chcesz, żebyśmy wykonali pierścionek z naszej oferty w innym materiale, skontaktuj się z nami.

Diament jest najlepszym przyjacielem dziewczyny

I oczywiście możesz u nas również zamówić pierścionek zaręczynowy z diamentem. Ale proponujemy Ci najpierw przyjrzeć się innym kamieniom. Może nie są one tak klasycznym wyborem dla pierścionka zaręczynowego, ale właśnie dlatego sprawią, że będzie on bardziej wyjątkowy i oryginalny.

Znajdziesz u nas transparentne, białe kamienie, takie jak biały szafir, cyrkon (nie mylić z cyrkonią!) czy moissanit, które mogą stać się alternatywą dla diamentów. Ale możesz wybierać spośród kamieni we wszystkich kolorach, zaczynając od subtelnych ale przepięknych kamieni księżycowych o migoczącej na niebiesko powierzchni, przez ametysty, perydoty, akwamaryny, szafiry i rubiny, a skończywszy na krwistoczerwonych granatach i zmienianjącym kolor aleksandrycie. A jeśli chcesz połączyć tradycję i nowoczesność, może zainteresują Cię czarne diamenty lub diamenty sól i pieprz? Więcej na temat kamieni, możesz przeczytać na naszym blogu.

Jeśli chcesz się poradzić jaki kamień wybrać – pisz śmiało. Jesteśmy tutaj po to, żeby Ci pomóc i doradzić. Jeśli szukasz kamienia, którego nie widzisz w naszej ofercie, pisz tym bardziej – zamówimy go dla Ciebie.

Jaki rozmiar?

Niekiedy jest to najtrudniejszy etap przy wyborze pierścionka zaręczynowego. Kilka naszych rad i sposobów jak sprawdzić rozmiar znajdziesz tutaj. A w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań oczywiście zapraszamy do kontaktu tutaj na stronie, albo za pośrednictwem Facebooka.

ACCOUNT
LISTA ŻYCZEŃ
LISTA ŻYCZEŃ
Logowanie
Utwórz konto

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.

TOP

Koszyk 0