Opinie klientów

"Zamówiony pierścionek został wykonany idealnie z poleceniami, zrobiony z białego złota, diamentu i kamienia księżycowego wygląda w rzeczywistości o niesamowicie piękniej i dodatkowo był zrobiony bardzo szybko. Jedynym mankamentem był rozmiar ponieważ pierwszy zlecony rozmiar był za mały, aczkolwiek nie było z tym dużo problemu ponieważ odesłany pierścionek szybko został poprawiony na odpowiedni rozmiar zaledwie w parę dni. Jestem bardzo zadowolony z tego jak wszystko poszło gładko i komunikatywnie, jak najbardziej polecam."
Złoty pierścionek z kamieniem ksieżycowym i diamentem
Artur
Pierścionek Chevron z białego złota z kamieniem księżycowym i diamentem
"Pierścionek właśnie do mnie dotarł 🙂 Jest dużo piękniejszy niż na zdjęciach! Bardzo dziękuję za piękny produkt i szybką realizację."
Kacper
Pierścionek Chevron ze srebra z diamentem sól i pieprz.
"Pierścionek dotarł dzisiaj. Jest przepiękny! Jestem zachwycona! ♥️."
Pierścionek zaręczynowy z niebieskim labradorytem
Edyta
Pierścionek Chevron se srebra z labradorytem.
"Woow!! Pierścionek oczywiście dotarł cały i zdrowy, ale nie spodziewałem się że będzie aż tak super prezentował się na żywo! Sam chciałbym taki dostać :P."
Kacper
Pierścionek Chevron Slim z różowego złota z aleksandrytem.
ACCOUNT
LISTA ŻYCZEŃ
LISTA ŻYCZEŃ
Zaloguj się
Utwórz konto

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zgubiłeś swoje hasło? Wprowadź swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail. Otrzymasz link do utworzenia nowego hasła e-mailem.

TOP

Koszyk 0