Pierścionki Kaskada

Pierścionki Kaskada

Pierścionki Kaskada to nasz ukłon w stronę osób, które preferują bardziej dekoracyjną biżuterię. Odchodzimy w nich od minimalistycznego wzornictwa, ale jednak nie za bardzo. Sama forma pierścionka jest prosta – dość delikatna, ale wciąż wytrzymała i solidna szyna, z której stopniowo wyrastają migoczące drobne kamienie aż do kulminacji w postaci kamienia głównego.

Materiał i kamienie

Pierścionki Kaskada wykonujemy z białego, żółtego oraz różowego złota próby 585.

W stałej ofercie dostępne są cztery typy kamienia głównego: diamenty (naturalne i syntetyczne), syntetyczne moissanity (będące najlepszą alternatywą dla brylantów), syntetyczne aleksandryty (zmieniające kolor w zależności od rodzaju światła z zielono-niebieskiego na fioletowy) oraz kamienie księżycowe (które można samodzielnie wybrać na podstawie zdjęć). Można je wybierać spośród dwóch rozmiarów – 5 mm (czyli ok. 0,5 ct) oraz 4 mm (czyli ok. 0,3 ct). Pierścionki z kamieniami 5 mm wykonujemy w rozmiarach 8-25, a z kamieniami 4 mm w rozmiarach 8-18.

Dajemy również możliwość wyboru kamieni bocznych – diamenty oraz syntetyczne moissanity

Na temat wszystkich tych minerałów można przeczytać artykuły na naszym blogu (linki na dole strony).

Możliwość personaizacji

Zawsze jesteśmy otwarci na pomysły naszych klientów, dlatego również w przypadku pierścionków Kaskada proponujemy opcję personalizacji. Możemy wprowadzać modyfikacje do samego projektu, zmieniając ilość i rozmieszczenie kamieni bocznych lub wielkość kamienia głównego. Personalizacja może też polegać na wybraniu innego kamienia głównego. Co możemy zaoferować? Oprócz licznych kamieni, które mamy w pracowni (a w tych rozmiarach mamy ich całkiem sporo!), na życzenie klientów zamawiamy minerały spoza naszej stałej oferty (współpracujemy na stałe z kilkoma dostawcami i szlifierniami).

Jeśli szukasz rozwiązań klasycznych, możesz wybrać diamenty, moissanity lub białe szafiry. Chcesz połączyć tradycję i nowoczesność? Sięgnij po czarne diamenty lub wciąż rzadko oprawiane w Polsce diamenty sól i pieprz. Oprócz tego czekają w zasadzie wszystkie kolory tęczy – zmieniające kolor aleksandryty, niebieskie i tęczowe kamienie księżycowe, żółte, pomarańczowe, różowe, zielone i niebieskie szafiry, granaty w różnych odcieniach (od krwistej czerwieni, przez fuksję, po pomarańczowy), topazy w różnych odcieniach niebieskiego, zielone szmaragdy, różnokolorowe turmaliny i spinele, subtelne akwamaryny i morganity, wyraziste ametysty i kolorowe moissanity…

Choć w bocznych kamieniach nie mamy aż takiego pola manewru (nie wszystkie kamienie są dostępne w odpowiednich rozmiarach), to wciąż jest miejsce na wprowadzanie zmian – chociażby na czarne diamenty lub moissanity, lub szafiry w różnych odcieniach i kolorach.

Jeśli chcesz się poradzić jaki kamień wybrać – pisz śmiało. Jesteśmy tutaj po to, żeby Ci pomóc i doradzić. Jeśli szukasz kamienia, którego nie widzisz w naszej ofercie, pisz tym bardziej – zamówimy go dla Ciebie.

Linki do artykułów o kamieniach

Jaki rozmiar?

Niekiedy jest to najtrudniejszy etap przy wyborze pierścionka zaręczynowego. Kilka naszych rad i sposobów jak sprawdzić rozmiar znajdziesz tutaj. A w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań oczywiście zapraszamy do kontaktu tutaj na stronie, albo za pośrednictwem Facebooka.

TOP
Koszyk 0