Kolekcja Kwiaty

Specjalizujemy się w tworzeniu minimalistycznej biżuterii. Lubimy jednak czasem mieć odskocznię od prostych, geometrycznych form i wtedy powstają takie projekty jak ten – srebrna biżuteria w kształcie kwiatków.

Podstawowy zestaw składa się z kolczyków, zawieszki oraz pierścionka. Jest wykonany z oksydowanego srebra, ręcznie grawerowanego. Rozszerzeniem kolekcji jest pierścionek, w którym wykorzystaliśmy metodę trawienia – jego płatki przypominają relief o wypukłej dekoracji, odcinającej się na czarnym poczernionym tle.

W zestawie zostały oprawione bursztyny, a w czarnym pierścionku ametyst, ale możemy w nich oprawić również inne kamienie – granaty, awenturyny, agaty w różnych kolorach. Możliwości są w zasadzie nieograniczone. Jeśli ciekawi Cię w jaki sposób możemy zindywidualizować naszą biżuterię i jakie kamienie mamy od ręki w pracowni, a jakie możemy zamówić – skontaktuj się z nami tutaj, lub przez Messengera

ACCOUNT
LISTA ŻYCZEŃ
LISTA ŻYCZEŃ
Logowanie
Utwórz konto

Na adres e-mail zostanie wysłany odnośnik do ustawienia nowego hasła.

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Odzyskiwanie hasła

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.

TOP

Koszyk 0