Sesje fotograficzne

Przykłady pierścionków Chevron Slim

Pierścionki Chevron Slim są najczęściej wybierane na zaręczyny (choć nie tylko, ale o tym za chwilę :). W naszej stałej ofercie dostępnych jest kilka kamieni (takich jak czarny diament, aleksandryt czy kamień księżycowy), ale na życzenie klientów oprawiamy w nich czasem również inne kamienie (niekiedy również w innych szlifach). Poniżej pokazujemy przykładowe realizacje oraz wszystkie najważniejsze informacje dotyczące tej biżuterii.

Pierścionki Chevron Slim z białego złota z aleksandrytami - wariant z dodatkowym diamentem i bez.

 

SPECYFIKACJA

  • Materiał: pierścionki wykonujemy z białego, żółtego i różowego złoto próby 585/14K, ale można też u nas zamówić pierścionek ze złota wyższej próby (750/18K) – przykład żółtego złota tej próby widoczny na ostatnim filmie.
  • Kamienie dostępne w stałej ofercie: brylant, czarny diament, moissanit, aleksandryt, kamień księżycowy (z możliwością samodzielnego wyboru kamienia na podstawie zdjęć), niebieski szafir z inkluzjami oraz syntetyczny szmaragd.
  • Kamień dodatkowy: poniżej kamienia głównego możemy oprawić naturalny diament 1 mm
  • Czas realizacji: 2-3 tygodnie
  • Wykończenie: poler

PERSONALIZACJE

  • Dość często klienci zwracają się z prośbą o oprawienie innego kamienia – w naszej pracowni mamy zwykle kamienie w odpowiednim rozmiarze, jak na przykład diament sól i pieprz (pokazany na drugim filmie), granat spessartyn (pomarańczowy), czerwony granat, iolit czy akwamaryn. Możemy też oczywiście zamówić inne kamienie – na stałe współpracujemy z kilkoma dostawcami i szlifierniami, więc możliwości jest bardzo dużo 🙂
  • Rzadziej zdarzają się zamówienia z kamieniami w innym szlifie, jak na przykład czarny diament w kształcie serca widoczny na pierwszym filmie, który został wykonany z okazji narodzin dziecka.
Pierścionek Chevron Slim z żółtego złota z syntetycznym szafirem z inkluzjami.
Pierścionek Chevron Slim z białego złota z kamieniem księżycowym i diamentem.
Pierścionek Chevron Slim z różowego złota z akwamarynem.
Pierścionek Chevron Slim z różowego złota z aleksandrytem i obrączka dekoracyjna z różowego złota z moissanitami.
Pierścionek Chevron Slim z żółtego złota z syntetycznym szafirem.
Pierścionek z żółtego złota z syntetycznym szmaragdem.
Pierścionki Chevron Slim z ółtego złota z czarnym diamentem oraz z różowego złota z czarnym diamentem i dodatkowym białym diamentem.
Pierścionek Chevron Slim z różowego złota z granatem i diamentem
TOP
Koszyk 0